jak zdobyć kosę do CS:GO za darmo?

Jak zdobyć kosę do CS:GO? – to pytanie zadaje sobie chyba każda osoba, która rozpoczeła swoją przygodę z CS:GO, chyba każdy z nas chce mieć swojego ulubionego skina bez wydawania majątku, skiny to na swój sposób “waluta” wyznaczająca, jakim jesteś graczem. W tym artykule przedstawiamy najlepsze sposoby na zarabianie w internecie, które pozwolą uzyskać Ci wymarzony przedmiot

Wszystkie metody są przetestowane, skuteczne i godne polecenia. Oprócz tego dowiesz się co dokładnie dawają skiny, jakie są najlepsze techniki gry w CS:GO, jak zarabiać przez internet, i poznasz wiele innych zagadnień mniej lub bardziej powiązanych technikami zdobycia wymarzonego skina. Zapraszamy do lektury i gwarantujemy solidną dawkę nowej wiedzy! Jeśli zarabiasz lub planujesz zarabiać przez internet.

Co to CS:GO?

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) – wieloosobowa strzelanka pierwszoosobowa, stworzona oraz wydana przez Valve Corporation i Hidden Path Entertainment, zadiebutowała w 2012 roku. Ciekawostką jest, że w CS:GO gra ponad pół miliona osób!

W grze do walki stają dwie drużyny: terroryści oraz antyterroryści. Zadaniem każdej z nich jest eliminacja drużyny przeciwnej lub wykonanie określonego zadania. W przypadku terrorystów jest to podłożenie bomby lub obrona zakładników, zaś w przypadku antyterrorystów ochrona strefy detonacji przez podłożeniem bomby lub uratowanie zakładników.

Ile mogę zarobić?

Wszystko zależy od twojego zaparcia! Najprostrze sposoby, to najczęściej tylko dodatek do kieszonkowego, ale z rozwinięciem umiejetności możesz traktować zarabianie przez internet jako swoją pracę 🙂

Sposoby zarabiania przez internet które zostaną tutaj zaprezentowane, pozwalają na realny zysk, zarabiać może każdy, niezależnie od wieku i wykształcenia. Liczy się głównie twoje zaparcie i chęci.

ŚWIETNY SPOSÓB DLA OSÓB ZACZYNAJĄCYCH PRZYGODĘ Z ZARABIANIEM – WYPEŁNIANIE ANKIET

Chodzi o strony, które oferują możliwość wypełniania ankiet, czytania emailu, granie w gry lub wykonywania danych zadań za wynagrodzenie. Rejestracja w takich serwisach jest w pełni bezpłatna. Nie trzeba mieć 18 lat aby zarabiać takim sposobem. Największe plus takich stron to:

– Proste zadania do wykonywania, praktycznie każdy może się tym zajmować

– Nie zajmują dużo czasu (pracujesz zwykle po 5-25 minut)

– Zakładając konta w kilku serwisach zwiększasz swoje zyski!

Przykładowy panel z ankietami (Clixsense)

Clixsense

Przykładowy screen z wypłaty – ponad 60 USD

Clixsense

W internecie znajdziesz masę programów lojalnościowych. Najbardziej godnych polecenia jest 6 serwisów, które wypłacają pieniądze od lat. Przedstawmy je sobie:

[Chcesz zarabiać więcej? Zarejestruj się we wszystkich firmach poniżej (zajmuje to do kilku minut)]

1. Clixsense – Serwis płaci głównie za klikanie w reklamy (0,02$-0,03$), wykonywanie zadań (od 0,01$ do 0,70% za jedno) i za wypełnanie ankiet (0,85$-0,90$ za jedną). Jedynym minusem jest strona dostępna tylko w języku angielskim.

2. Opinie.pl – Świetna strona do zarabiania, ponad 10 000 zarejestrowanych użytkowników, użytkownik zarabia na wypełnianiu ankiet i na dzieleniu się swoją opinią. W pełni polska strona i support.

3. Sejfik.com -Serwis który płaci nam za wykonywanie prostych zadań takich jak odebranie przesyłki e-mail czy obejrzenie strony, a kończy się na rejestracjach, pobieraniu plików, pisaniu postów. Wypłata jest w postaci doładowań, nagród jak i po prostu gotówki. Im zadanie jest bardziej skomplikowane, tym więcej pieniędzy za nie otrzymujemy 🙂 Zaletą sejfika jest możliwość wykupienia taniej reklamy na swoją stronę.

4. GreenPanthera – Strona funkcjonuje już od kilku dobrych lat. Ogromnym plusem jest to, że na początku otrzymujesz 5 dolarów. Zarabiasz na wykonywaniu ankiet, ofert. Jeżeli kupujesz rzeczy przez internet, to otrzymujesz częściowy zwrot zakupu (cashback)

5. Toluna – Strona w której zarabiasz na wykonywaniu ankiet. Za pomyślnie wykonaną ankietę otrzymujesz punkty, które potem można wymienić na bony/nagrody. Ponad 10 milionów zarejestrowanych użytkowników.

6. Świat Opinii – Zarabiasz na wypełnaniu ankiet. Za wypełnianie ich, otrzymujesz punkty które możesz wymieniać na bony (np. do Zalando, Media Markt, Saturn, TK Maxx, Empik). Punkty dosyć szybko się zbiera, ogólnie strona jest przyjemna w obsłudze. Działa i wypłaca od lat.

2. Zarabianie na eventach

Napewno, przynajmniej raz, spotkałeś się z przedmiotami, które zostały wypuszczone na specjalny event (np. ESL 2017). Dla przykładu wezmę pojemniki z naklejkami, w ciągu kilku dni od wypuszczenia kosztują 80-90 groszy, a po roku już chodzą za 1,80zł.

Przy inwestycji 500zł, możesz zarobić nawet 1000zł! Sposób jest świetny. Ja i moja znajoma zainwestowaliśmy ponad 1200zł na pojemniki z ELS 2017, jeden pojemnik wtedy kosztował 86 groszy, dzisiaj już kosztuje 1,69zł. Czyli, z 1200zł, zrobiliśmy około 2300zł! Zysk jest praktycznie pewny, zawsze cena przedmioty będzie wzrastać wraz z czasem po evencie. Wszystko zależy od tego, ile jesteś w stanie zainwestować. Największym minusem tego sposobu, jest to, że działa on tylko raz na event (które są zwykle co roku)

zarabianie na naklejkach w CS:GO
zarabianie na naklejkach w CS:GO
/>

3. Idlowanie

Jest to chyba najprostrzy i najmniej wymagający sposób na zarobek. Zarobki nie są astronomiczne, ale to zawsze jakiś sposób dorobienia sobie. O co chodzi? Grając w CS:GO na koniec rundy masz szansę otrzymać za darmo losowego skina (najczęściej są tą skiny za 5-20 groszy, ale raz mój kolega na koniec gry otrzymał AWP wartą około 40zł). Tylko jest problem, po dłuższym byciu AFK zostajesz wyrzucony z gry. Jest na to jednak sposób, wystarczy wejść do serwera idle, gdzie twoja postać jest specjalnie przygotowana, aby nie dostała kicka za bycie AFK. Czyli – odpalasz grę, i tylko czekasz na zysk. Ile można zarobić? Zwykle nie wiele, około 10zł na tydzień, z wyjątkami na lepsze skiny. Idealny dla osób które mają komputer włączony przez większość dnia.

4. Własny sklep internetowy

Internet oferuje masę opcji na zarobek. Dobrym pomysłem na zarabianie w internecie może okazać się otworzenie własnego sklepu internetowego. Najważniejszy jest dobry pomysł i odpowiednie przygotowanie strony, aby była przystępna i wzbudzała zaufanie. Ile można zarobić? Wszystko zależy od niszy i konkurencji. Więcej na temat prowadzenia sklepu opowiemu w następnych poradnikach 🙂

5. Różnorakie konkursy

konkurs na skiny do CS:GO
konkurs na skiny do CS:GO

O co chodzi? Co jakiś czas są organizowane różnorakie konkursy w których masz szansę wygrać kosę/skiny do CS:GO. Świetny sposób dla osób które nie mają ochoty od razu zaczynać przygody z zarabianiem 🙂 Gdzie znaleźć takie konkursy? Na tej stronie jest organizowany jeden ogromny giveaway, przykładowy skin.